Galaxy Note 20 serisi MediaMarkt’ta ön siparişe açıldı

MediaMarkt, Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra için ön siparişleri almaya başladı. Üç değişik renk seçeneğiyle gelen Galaxy Note 20 modelleri değişik ekran boyutlarına, gerçekçi kalem deneyimini üst seviyelere taşıyan S Pen’e, enerjiyi verimli kullanan akıllı pillere ve daha birçok özelliğe sahipken Galaxy Note20 Ultra’da 108 MP, Galaxy Note20’de ise 64 MP kamera bulunuyor.

Ek olarak 3 Eylül evveliyatına kadar ön sipariş veren müşteriler, Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Live’a parasız haiz olma fırsatından da yararlanacak.

MediaMarkt, teknolojiyi yakından takip edenlere hususi Samsung?un yeni amiral gemileri Galaxy Note20 ve Note20 Ultra’yı, MediaMarkt mağazalarında ve www.mediamarkt.com.tr’de ön siparişe açtı.

Her iki model de yaşamın birçok alanına eşlik edecek keyifli bir edinim sunarken, 6.7 inç ekrana ve 64 MP kameraya haiz Galaxy Note20 9 bin 299 TL’den, 6.9 inç ekrana ve 108MP kameraya haiz Galaxy Note20 Ultra ise 12 bin 999 TL’den satışa sunuluyor.

Galaxy Note 20 serisi için ön sipariş verenlere kablosuz kulaklık armağan

Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra’ya haiz olmak için ön siparişte bulunan teknolojiseverler, kampanya koşullarını yerine getirmiş olduğu takdirde Samsung’un kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Live?e parasız haiz olma fırsatını da yakalayacak. Kampanya 3 Eylül evveliyatına kadar devam edecek.

Galaxy Note 20 serisi ön siparişe ek olarak 4 Eylül tarihinden itibaren MediaMarkt mağazalarında satışa çıkacak.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/galaxy-note-20-serisi-mediamarktta-on-siparise-acildi/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *