Galaxy A01 Core sızan fotoğraf sayesinde ilk kez görüldü

Galaxy A01, Samsung’un A serisinin hâlihazırdaki en uygun fiyatlı üyesi konumunda. Cenup Koreli şirket, bu cihazın yanına fiyatı daha da aşağıda olan başka bir aygıt daha eklemeye hazırlanıyor. Galaxy A01 Core adını taşıması beklenen cihazın varlığını gösteren sertifikalar bir süre ilkin ortaya çıkmıştı.

Bunlara şimdi de telefonun tasarımını görmeyi elde eden bir fotoğraf eklendi. Fotoğrafın meşhur duyumcu Evan Blass tarafınca paylaşılmış olması, gerçek çıkma ihtimalini mühim seviyede yükseltiyor.

A01 Core’da 5.14 inç büyüklüğünde, 720p çözünürlüğünde olan bir TFT ekranın bulunması planlanıyor. Bu ekranın alt ve üst çerçevelerinin aynı kalınlıkta olduğu fotoğrafta fark ediliyor. Mediatek MT6739WW işlemciye 1 GB RAM’in eşlik edeceği telefon, kutusundan Android 10 işletim sistemi ve One UI Core kullanıcı arayüzüyle çıkacak.

Akıllı telefonun mahyalı arka açık oturum tasarımı da fotoğrafta dikkat çeken unsurlar içinde içeriyor. Buradaki tek kameraya LED flaş birlikte rol alıyor. Kameranın özellikleri ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Galaxy A01 Core fotoğrafta kırmızı ve mavi renk alternatifleriyle görülüyor. Samsung’un telefonun tek ve çift SIM versiyonlarını kullananların karşısına çıkarması planlanıyor. A01 Core’un pilinin çıkarılabilir olacağı da cihaza dair bilinenler içinde bulunuyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/galaxy-a010-core-sizan-fotograf-sayesinde-ilk-kez-goruldu/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *