Fiyat/performans odaklı TCL akıllı televizyonlar ülkemize geliyor!

 Fiyat/performans odaklı TCL akıllı televizyonlar ülkemize geliyor!

Birçok değişik alanda faaliyetlerini yürüten TCL, akıllı telefon pazarında da son dönemde atak yapmıştı. Ortaya koyduğu fiyat/performans modelleri ile alıcıya cazip gelmeyi başaran şirket, şimdi de değişen değişen teknolojinin değişik bir bölümünde Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Çin merkezli firmanın bu seferki atılımı ise akıllı televizyonlar. Yurt haricinde fiyat ve performans ölçeğinde değerlendirildiği süre oldukça beğenilen TCL ürünleri, yakın süre içinde Türkiye pazarına gelmeye hazırlanıyor.

Fiyat/performans odaklı TCL akıllı televizyonlar ülkemize geliyor! 1

Fiyat/performans odaklı TCL akıllı televizyonlar ülkemize geliyor!

Düşük fiyata maksimum performans hedefi ile yola çıkan TCL, her geçen gün daha da büyüyor. Firmanın bilhassa yurt haricinde piyasaya sürdüğü uygun fiyatlı akıllı tv modelleri deyim yerindeyse kapış kapış gidiyor. Aynı politikayı vatanımızda de kovuşturmak isteyen şirket, akıllı tv modellerini buraya getirmeye hazırlanıyor. Fiyatın ne şekilde biteceği şimdilik bilinmese de eğer hakkaten Türkiye pazarına uygun bir karşılık ile karşımıza çıkarlarsa, bunun tutmaması için hiçbir sebep yok diyebiliriz.

85 inçlik QLED TV modellerinden 40 inçlik LCD panelli televizyonlara kadar oldukca geniş yelpazede üretim icra eden TCL, ülkemize gelme mevzusunda son hazırlıklarını tamamlamak adına çalışmalarını devam ettiriyor. Şirket resmi internet adresinden bu ürünleri ile ilgili fiyat bilgisi vermiyor. Ek olarak Türkiye’deki pek oldukca büyük alışveriş sitesinden de bu tutarları göremiyoruz. Televiyzonların Android işletim sistemi ve yapay zeka yardımı ile satışa sunulacağını da belirtelim. Bakalım TCL marka TV’ler vatanımızda tutunabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/fiyatperformans-odakli-tcl-akilli-televizyonlar-ulkemize-geliyor-5f1bc68cbc921f70534bbfe7

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *