Efsane küllerinden doğup evlerimize konuk oluyor! Oyun Canavarı #8

 Efsane küllerinden doğup evlerimize konuk oluyor! Oyun Canavarı #8

Monster Notebook’un katkılarıyla hazırlamış olduğumuz Oyun Canavarı programımızın yeni bölümüyle karşınızdayız.

Oyun Canavarı programımızın yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümdeki konuğumuz 2009 senesinde raflardaki yerini alan Call of Duty Modern Warfare 2’nin Remastered versiyonu.

Bilinmiş olduğu suretiyle Activision kısa süre ilkin CoD Modern Warfare 2’yi tekrardan ele aldı ve grafiklerini düzelterek remastered olarak satışa sundu. Call of Duty Modern Warfare 2 gelişmiş grafikleri ile seneler sonrasında tekrardan oyun severlerin karşısına çıktı. Isterseniz Modern Warfare 2’ye göz attığımız Oyun Canavarı’nın yeni kısmına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Genel itibariyle konuşacak olursak CoD Modern Warfare 2 Remastered oynaması keyifli bir yapım olmuş. Düzgüsel olarak 2009 senesinde çıkmış olan yapımı oynayıp bitirdiyseniz bu oyuna tekrardan para vermenize gerek yok. Üstelik oyunda online özetlemek gerekirse multiplayer modunun bulunmadığını da dikkatsizlik etmeyin. CoD Modern Warfare 2 Remastered sürümünde yalnızca Campaing özetlemek gerekirse öykü modu yer ediniyor. Oyunu satın almayı düşünüyorsanız bu durumu da göz önünde bulundurun.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/efsane-kullerinden-dogup-evlerimize-konuk-oluyor-oyun-canavari-8-5ebc09ca27d9ff07482b4869

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *