EBA için hangi tableti almalıyız! (video)

 EBA için hangi tableti almalıyız! (video)

Eğitim süreçlerinin dijital ortama taşındığı günümüzde koronavirüs yüzünden bu durumun bir süre daha devam edeceği görülüyor. Hal bu şekilde olunca EBA ve benzeri platformlarda devam eden eğitimleri kovuşturmak için bilgisayar ve tablet ihtiyacı da ortaya çıkıyor.

EBA için hangi tableti almalıyız! (video)

Eğitim faaliyetleri için işe yarayacak bir bilgisayarın minimum 4000 TL civarında olduğu düşünüldüğünde EBA benzer şekilde platformları kovuşturmak için kullanılacak tabletlerin önemi ortaya çıkıyor. Ikimiz de bu videomuzda EBA için kullanılabilecek Android işletim sistemli bir tabletin ne benzer şekilde özellikleri olması gerektirme ettiğini anlatıyoruz.

Video kullandığımız Huawei MatePad 10.4 tablette Google servisleri bulunmadığı için EBA uygulamasını Huawei AppGallery’den yüklemeniz gerekiyor. Google servisleri olan tabletlerde ise bu işlemi dorğudan Google Play Store üstünden yapıyorsunuz. Bunun haricinde kullanım anlamında bir fark bulunmuyor.

EBA’nın Android uygulamasının gerektirdiği minimum sürümün en düşük Android 5.0 işletim sistemi olduğu açıklandı. Özetlemek gerekirse alacağınız tablette minimum bu işletim sistemi sürümünün bulunması gerekiyor.

EBA için tablet kullanımı ile  ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi dikkatsizlik etmeyin. Desteğiniz bizim için önemli ve bu şekil destek sunar  size daha oldukca içerik üretmek için bizlere motivasyon sağlıyor.  

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/eba-icin-hangi-tableti-almaliyiz-video-5f64a73d296d5b37b36c231d

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *