Doom Eternal ilk bakış! Cehenneme kadar yolumuz var!

 Doom Eternal ilk bakış! Cehenneme kadar yolumuz var!

Oyun severlerin büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri Doom Eternal sonunda raflardaki yerini aldı. Dinamikleri ve oynanışıyla oyun severlerin dikkatini çekmeyi başaran yapımı ikimiz de mercek altına aldık.

Doom Eternal, 2016’da raflardaki yerini alan Doom‘un devamı durumunda bir oyun. Dünyanın cehenneme dönüştüğü bir gelecekte geçen yapımda, silahlarımızı kuşanarak kendimizi iblislerle dolu bir maceraya bırakıyoruz.

Ikimiz de oyunla ilgili ilk deneyimimizi okurlarımızla paylaşmak istedik. Bunun için de kısa bir video hazırladık. Isterseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Bilmeyenler için minik bir hatırlatmada bulunalım. Doom FPS söz mevzusu olduğunda dünyanın önde gelen yapımlarından biri. ID Software imzası taşıyan yapım, FPS oyunlarının bugüne ulaşmasında büyük bir hisse sahibi diyebiliriz.

Muhtemelen Doom Eternal da bu oyun yapısıyla gelecekteki yapımlara öncülük edecektir. Zira oyunda soluksuz bir aksiyon söz mevzusu. Oyuna başladığınız ilk dakikadan itibaren kendinizi bir aksiyon denizinin içinde buluyorsunuz. 

Üzerinize gelen iblisleri birer birer haklarken, vahşeti iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

Gelecek günlerde oyun ile ilgili araştırma videomuzu da sizlerle paylaşacağız. Bizleri takip etmeyi dikkatsizlik etmeyin. 

Isterseniz Doom Eternal’ı indirimli olarak PlayStore üstünden satın alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/doom-eternal-ilk-bakis-cehenneme-kadar-yolumuz-var-5e7607f434b0993daf7ff34b

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *