DC Sinematik Evreni nereye gidiyor? (Video)

 DC Sinematik Evreni nereye gidiyor? (Video)

Daha nerede ise Justice League filminin tesirini üzerimizden atamamışken Aquaman filmi gösterime süratli bir giriş yapmış oldu. Niçin JL’nin tesirini atamadık dedim? Şundan dolayı Warner Bros maalesef artık DC işlerinde o denli da iyi sonuçlar bizlere sunamıyor. Yoksa sunuyor mu? Açıkçası karışık duygular içerisindeyim. 

Warner. Bros Türkiye’nin sponsorluğunda Aquaman filmini seyretme şansına eriştik ve uzun süredir beklediğimiz Aquaman’in bizi doygunluk edip etmediğini sizlere aktaracağız bu videomuzda. Aslına bakarsanız DC evrenine fazlasıyla bağlı biri olarak Batman v Superman yapımını sevmek istedim. Aynı şekilde Wonder Woman ve JL yapımlarını da. 

Bir tek bir tek belli başlı noktaları ileri sürerek çevremdeki dostlarıma filmlerin o denli da kötü olmadığını belirtme ihtiyacı hissettim. Şundan dolayı oldukça karışık bir seçim ve karma içinde karşıma çıktı bu yapımlar.

DC Sinematik Evreni nereye gidiyor?

Ne benzer halde? Sözgelişi ben Nolan’ın Batman seçimini hiçbir süre benimsemedim. Küçük bir ihtimal ağır fanlar bu mevzuda şimdi bana sövüyorlardır fakat durum bu. Olmadı, olamadı. Belli başlı noktalar hoşuma gitse de filmlere yansız bir halde, tüm halde baktığım süre ortaya çıkan netice pek iç açıcı gözükmüyor. Bu durum birkaç film ile bununla birlikte geldi. Suicide Squad filmini saymıyorum bile. 

Joker olmuş, Batman tam yerli yerinde. Karakterler görkemli yalnız kötü olan şey ne? Bana sormuş olacaktır olursanız, bir filmi iyi oluşturan iki önemli unsur vardır. Yönetmen ve yapımcı. Peki Aquaman iyi mi olmuş? DC’nin üstündeki o kara perdeyi kaldırabilen bir film mi olmuş? İsterseniz gelin, hep beraber bu videomuzda DC Sinematik Evreni’nin nereye gittiğini konuşalım! 

Ek olarak 6:00’dan sonrası Aquaman filmine dair spoiler içermektedir. Neredeyse filmi izlemediyseniz lütfen 00:00-06:00 arasını izlemekle yetinin. Aquaman’in spoiler içermeyen araştırma yazısına da aşağıdaki ilgili haber kısmından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/beyazperde/dc-sinematik-evreni-nereye-gidiyor-video-5c2a04d9c0d1c563702adc94

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *