CS GO’da kasa açıp hediye ediyoruz! Oyun Canavarı #17

 CS GO’da kasa açıp hediye ediyoruz! Oyun Canavarı #17

Hem devletimizde, hem de dünyada en oldukça oynanan online oyunlardan kabul edilen CS GO son dönemde eski popülaritesinin uzağında kaldı. Bu durumun temel sebebi ise oyun severlerin genel itibariyle battle royale tarzındaki oyunlara yönelmiş olmaları.

Oyuncuların batte royale seçimi yapımlara kaymaları sonrasında Valve de CS GO için parasız bir sürüm yayınlamıştı. Peki CS GO parasız olduktan sonrasında yapımcısına ne şekilde para kazandıracak?

CS GO’da kutu açıp armağan ediyoruz! Oyun Canavarı #17

Aslen son aşama kolay. Oyun içindeki envanter satışlarıyla. Bilinmiş olduğu suretiyle CS GO‘da direkt olarak bir envanter satışı yok. Var ise da fazlaca sınırı olan ve kısıtlı sayıdaki ürün için var.

Diğeri tabanca ve envanterleri pazardan ya da düşürdüğünüz kasalardan temin ediyorsunuz. Kasaları açmak için de anahtar satın almanız gerekiyor. Hali hazırda CS GO‘da bir anahtarın fiyatı ise 17TL civarında. 

Ikimiz de oyun canavarının bu bölümünde 4 tane anahtar alarak 4 değişik kasa açtık. Kasanın içinden çıkanları ise isteyen seyircilerimize vereceğiz.

Isterseniz yeni bölüme aşağıdan göz atabilirsiniz.

Oyunlarla  ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi dikkatsizlik etmeyin. Desteğiniz bizim için önemli ve bu şekil destek sunar  size daha oldukca içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

Eğer kasadan çıkan silahlardan birisini istiyorsanız YouTube videosunun altına yorum yazmanız kafi olacaktır. Sonrasında Steam‘den ilave ederek silahı hesabınıza alabilirsiniz.

Gelecek günlerde yayınlanacak olan bölümlerde de benzer içeriklerle karşınızda olmaya devam edeceğiz. Eğer değişik bir içerik öneriniz var ise bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. Siz kıymetli ziyaretçilerimizin yorumları biz için kıymetli. 

YouTube kanalımıza abone olmadıysanız da abone olmanızı tavsiye ederiz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/cs-goda-kasa-acip-hediye-ediyoruz-oyun-canavari-17-5f0ef9c82ac7d00aa32ec780

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *