Cat S62 Pro gelişmiş termal kamerayla geliyor

Dayanıklı akıllı telefonlar üreten Cat, portföyüne yeni bir aygıt daha eklemeye hazırlanıyor. Cat S62 Pro adını taşıyan akıllı telefon şimdiden firmanın internet sitesinde boy göstermeye başlasa da, telefona dair bilinenler şu an için oldukça sınırı olan.

S62 Pro’nun iki görselini ve tanıtım videosunu paylaşan Cat, telefonun teknik özellikleri mevzusunda data vermedi. Sadece paylaşılanlar da telefon hakkında belli seviyede düşünce edinmeye destek oluyor.

Geliştirilmiş bir termal kamera taşıyan cihazda bir standart kamera da mevcut. Arka panele yerleştirilen parmak izi tarayıcısı da gözden kaçmıyor. S62 Pro’nun IP68 ve MIL-STD-810H dayanıklılık sertifikalarına haiz olduğu da bilinenler içinde bulunuyor

S62 Pro, entegre FLIR kamera taşıyan S61’in takip edeni konumunda. Cat’in yapmış olduğu paylaşımda telefonun meydana getirilen iyileştirmeler yardımıyla daha çok termal detay sağlayacağına dikkat çekiliyor. Cat, yeni akıllı telefonu için “inovasyonun, işlevsel tasarımın ve dayanıklılığın zirvesi” şeklinde iddialı bir tanımlama yapmaktan da geri kalmıyor.

Cat S61’de Qualcomm Snapdragon 630 işlemci bulunuyor. S62 Pro’nun da Snapdragon 665 ya da 720 ve 730 işlemcilerden birini taşıması olası görünüyor. Cat S62 Pro hakkında tüm detayların yakında duyurulması sürpriz olmayacaktır.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/cat-s62-pro-gelismis-termal-kamerayla-geliyor/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *