Bugün çıktı, hemen inceledik: Honor Magic EarBuds (video)

 Bugün çıktı, hemen inceledik: Honor Magic EarBuds (video)

Son yılların cep telefonu pazarının popüler aksesuar kategorisi kablosuz kulaklıklar oldu. Bilhassa TWS olarak adlandırılan (True Wireless Stereo) kulaklıkların adeta patlama yapmış olduğu bir dönemdeyiz. HONOR da bu alanda üretim meydana getiren markalardan biri. Markanın daha ilkin de benzer bir kulaklığı olsa da Magic FreeBuds modeli ANC kısaca Etken Gürültü Engelleme teknolojisi ile öne çıkan bir model olmuş. Türkiye pazarında bugün satışa sunulan kulaklığı derhal temin edip sizler için inceledik.  

ANC özellikli kulaklık: Honor Magic EarBuds araştırma (video)

TWS kategorisindeki kulaklık Huawei FreeBuds 3i modelinin bire bir aynısı. Bizlere gönderilen sürüm mavi (turkuaz benzeri) bir renkte gövdeye haiz. Kulaklığın hem de beyaz sürümü de bulunuyor.

Dış sesleri oldukça iyi engellemiş olan kulaklık bilhassa gürültü ortamlarda 32 db’e kadar olan sesleri filtreleyebiliyor. Müzik dinlerken ve film izlerken bas ve tiz dağılımı dengeli bir çizgide olan kulaklığın üst yüzeylerine dokunarak bazı işlemleri yapabiliyorsunuz. Mesela çalan şarkıyı durdurma, bir sonraki ya da bundan önceki şarkıya geçme benzer biçimde fonksiyonları bu şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu fonksiyonları (belli sınırlar içinde kalmak kaydıyla) telefon üstünden de atayabiliyorsunuz.

Kulaktan çıkarınca müzik duruyor!

Müzik dinlerken kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda çalan müzik otomatikman duruyor. Yine kulağınıza taktığınızda ise kalmış olduğu yerden müzik çalmaya devam ediyor. Sevdiğimiz ve kullandığımız bir özellik.

Kulaklığın bazı ayarlarını AI Life adlı uygulama üstünden de yapabiliyorsunuz. Ek olarak Huawei ve HONOR marka telefonlarda detaylı ayarlar da içeriyor. bu ayarlar içinde kulaklıklara çift tıklama ile ne yapılacağının belirlenmesi bulunuyor.  

HONOR Magic EarBuds Türkiye fiyatı

Honor ve Huawei marka telefonlarla süratli eşleştirme hususi durumunun de kullanılabildiği HONOR Magic EarBuds 799 TL fiyat etiketi ile satılıyor ve fiyatının hakkını veren bir model bulunduğunu söyleyebiliriz.

HONOR Magic EarBuds ile ilgili düşüncelerimizi ses kalitesi örnekleriyle birlikte aşağıdaki videoda seyredebilirsiniz:

Kulaklık  ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi ihmal etmeyin. Desteğiniz bizim için mühim ve bu biçim destek sunar  size daha çok içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

HONOR Magic EarBuds

 • Etken Gürültü Engelleme (ANC) özelliği
 • Üçlü mikrofon teknolojisi ile görüşmelerde gürültü engelleme
 • Düzenlenebilir dokunmatik kontroller
 • Her iki kulaklığa da basılı tutunca ANC’yi kapatıp açma
 • 10 mm hoparlör
 • Bluetooth 5.0 
 • Honor ve Huawei telefonlarla süratli eşleşme
 • 3.5 saate varan pil ömrü
 • Şarj kutusu ile 12 saat pil ömrü
 • Beyaz ve Mavi renk seçeneği
 • 799 TL

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/bugun-cikti-hemen-inceledik-honor-magic-earbuds-video-5ee8dba8fcdab242540087e2

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *