Bu telefonlar varken amiral gemisi modellerine gerek yok!

 Bu telefonlar varken amiral gemisi modellerine gerek yok!

Günümüzde orta segmentteki sağlam modellerin amiral gemisi modelleriyle yarışacak seviyeye geldikleri söylenebilir. Şu demek oluyor ki artık amiral gemisi bir telefonla yapmış olup da orta segmentteki sağlam bir cihazla yapamayacağınız hiçbir şey yok.

İşte bugün ki videomuzda tam olarak bu modellere odaklandık. Şu demek oluyor ki amiral gemisi modellerine meydan okuyan cihazları odağımıza aldık.

Isterseniz aşağıdaki videodan amiral gemisi modellerine meydan okuyan orta segment modellere göz atabilirsiniz.

Videoda da görünmüş olduğu suretiyle 3000 TL altına alıp da sizi her anlamda memnun edebilecek pek oldukça model mevcut. Lakin bu mevzuda elinizi birazcık acil tutmanızı tavsiye ederiz. Zira ülkemizdeki akıllı telefon tutarları fazlasıyla değişken.

Bugün 3000 TL altına satılan bir telefon önümüzdeki dönemde oldukça daha pahalı fiyatlardan satılabiliyor. Bu sebepten dolayı eğer yeni bir akıllı telefon alma planınız var ise bu planınızı bayağı fazla ertelememenizi tavsiye ederiz.

Öte taraftan şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Orta segmentte bu şekil güçlü cihazlar varken yeni bir telefon için 5000 TL üstü fiyatlar ödemek o denli da mantıklı durmuyor. Bilhassa de öğrenciyseniz videoda yer edinen cihazlardan herhangi biri işinizi fazlasıyla görecektir. Düzgüsel olarak gene de tercih siz kıymetli ziyaretçilerimizin.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/bu-telefonlar-varken-amiral-gemisi-modellerine-gerek-yok-5f2a445f85c48b522d2cb216

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *