Bu oyunlar için gerçek canavara ihtiyacınız var! Oyun Canavarı #16

 Bu oyunlar için gerçek canavara ihtiyacınız var! Oyun Canavarı #16

Monster Notebook katkılarıyla yayınladığımız Oyun Canavarı‘nın yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümde sizlere önümüzdeki dönemde PC‘de boy gösterecek olan bazı AAA kalitesindeki yapımlardan bahsedeceğiz.

Isterseniz Oyun Canavarı‘nın yeni kısmına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu oyunlar için gerçek canavara ihtiyacınız var!

Videoda yer edinen oyunların, sağlam sisteme haiz PC‘lerin hakkını vereceğini söyleyebiliriz. Eğer şu aralar yeni bir oyun bilgisayarı almak istiyorsanız kesinlikle tercihiniz RTX serisine dahil bir modelden yana olsun.

Malum yeni nesilde ışık seyretme özelliği en popüler teknolojilerden biri olacak. Dolayısıyla bu teknolojiden yoksun kalmamak istiyorsanız, bütçenizi birazcık daha arttırmanızı tavsiye ederiz.

Elbet güçlü bir sistemin yanı sıra sağlam bir ekran de edinmeniz gerekiyor. Ne de olsa yeni nesil konsollarla birlikte pek fazlaca oyuna 4K çözünürlük desteği gelecek.

Oyunları kusursuz, oldukca mühim grafiklerde oynamanız için ister istemez ufak bir servet ödemeniz gerekebilir.

Peki elinizde averaj bir PC var ise? Derhal belirtelim. Listede yer edinen oyunları muhtemelen GTX 1050Ti ve üstü bir ekran karına haiz PC‘lerle oynamanız da mümkün olacaktır.

Lakin ayarları fazlaca düşüğe almanız gerekebilir. Bu benzer halde durumlarda da oyunların gerçeklik hissiyatı, grafiklerdeki oldukca mühim detaylar kaybolacaktır.

Son dönemde bilhassa oyun bilgisayarlarına gelen zamların farkındayız. Lakin bu mevzuda meydana getirecek fazlaca fazla birşey yok. Hem kurların yükselmesi, hem de pandemi süreci, teknoloji ürünlerinin fiyatını ister istemez arttırdı.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/bu-oyunlar-icin-gercek-canavara-ihtiyaciniz-var-oyun-canavari-16-5f05b2fe119be210fc754942

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *