Bu fiyata böyle kablosuz kulaklık yok! Oppo Enco W51 kutudan çıkıyor

 Bu fiyata böyle kablosuz kulaklık yok! Oppo Enco W51 kutudan çıkıyor

Türkiye pazarında Sıla ve Acun şeklinde meşhur isimlerle yapmış olduğu reklamlarla ses getiren Oppo, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Kısa süre ilkin Oppo Watch isminde ilk akıllı saatini satışa sunan Oppo şimdi de yeni kablosuz kulaklığını satışa çıkarıyor.

Oppo Enco W51 ismiyle satışa sunulacak olan kulaklık sunmuş olduğu özellikler ve fiyatıyla ön plana çıkıyor. Isterseniz kulaklık için hazırlamış olduğumuz kutu açılış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Oppo Türkiye tarafınca kulaklık için paylaşılan bilgilendirme metni ise şu şekilde.

Bu fiyata bu şekilde kablosuz kulaklık yok! Oppo Enco W51 kutudan çıkıyor

Kablosuz kulaklıkların popülerliğinin artmasına paralel olarak, etken gürültü engelleme özelliğine yönelik tüketici talebi süratli bir halde yükseliyor. Bu teknoloji, kullananların gürültülü herhangi bir ortamda net bir halde müzik dinlemelerini, oyun oynamalarını, video izlemelerini ve telefonla görüşme yapmalarını mümkün kılıyor.

Enco W51‘i kullanmak, hangi ortamda olursanız olun, rahatın ve keyfin öncelikli olduğu hususi bir alan olan kendi kişisel baloncuğunuza haiz olmak şeklinde…

Bu fiyata böyle kablosuz kulaklık yok! Oppo Enco W51 kutudan çıkıyor 1

OPPO Akustik Ar-Ge ekibi, gürültü azaltma alanında en ileri teknolojiler üzerine çalışıyor. Enco W51‘in gürültü azaltma frekans genişliği, üst düzey ikili etken gürültü engelleme destekli ve çift çekirdekli dijital gürültü engelleme çipi ile 2,5 kHz düzeyine çıkıyor.

Bir tek geniş bir yelpazede gürültüyle baş etmekle kalmayan Enco W51, bununla birlikte sektörde bir ilke imza atarak maksimum 35 desibel gürültü azaltma derinliğine ulaşıyor.

Buna ek olarak Enco W51 kablosuz kulaklıklar üç mikrofonlu bir ses azaltma çözümüne de haiz. Rüzgar gürültüsünü azaltmak için dikkatle tasarlanmış hava kanalları ile birlikte, rüzgarın hızı saatte 25 kilometreye çıksa bile kulaklığınızda net ve temiz bir ses duyabiliyorsunuz.

15 dakikalık şarj ile 3 saat müzik hazzı

Qi kablosuz şarj protokolünü destekleyen Enco W51 ile şarj kutusunu kablosuz olarak kolaylıkla şarj edebiliyorsunuz. 15 dakikalık şarj kulaklığa üç saat süresince yaşam veriyor ve toplam pil ömrü ile 24 saate kadar çalışabiliyor. Dayanıklı pil kapasitesi ile haftada bir tek bir kere şarj ederek günde 4 saat müzik dinleyebiliyorsunuz. Ters şarj özelliğine haiz akıllı telefonlar ile de şarj olabilen Enco W51, IP54 standardıyla toza ve suya karşı dirençli olmasıyla da dikkat çekiyor.

Bu fiyata böyle kablosuz kulaklık yok! Oppo Enco W51 kutudan çıkıyor 2

Eş zamanlı düşük gecikmeli iletim

Enco W51 kulaklıklar bluetoothun düşük gecikmeli iletimini destekliyor. Geleneksel bluetooth bağlantı aktarımına kıyasla gecikme azaltılıyor ve parazit sorunları çözülüyor. Ergonomik tasarıma haiz kulaklıklar geniş bir yelpazede değişik interaktif seçeneklere de haiz.

Örnek olarak, sol kulaklığa çift tıkladığınızda gürültü azaltma sistemine geçiş yapıyor. Sağ kulaklığa çift tıkladığınızda ise bir sonraki bölüme geçiyor yada telefonu kapatıyor. Sağ ya da soldaki kulaklığa üç kere tıklanırsa sesli asistan devreye giriyor.

Naturel Beyaz ve Işıltılı Mavi renklerine haiz OPPO Enco W51 model kulaklıkların, Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 899 TL.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/bu-fiyata-boyle-kablosuz-kulaklik-yok-oppo-enco-w51-kutudan-cikiyor-5f61ed125f8685339038a532

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *