Bu arayüz ile Android şaha kalkıyor! realme UI ile ilgili 6 ipucu

 Bu arayüz ile Android şaha kalkıyor! realme UI ile ilgili 6 ipucu

Akıllı telefon pazarındaki rekabet artık üst düzeye ulaştı diyebiliriz. Bilhassa de Android tarafında çok büyük bir çekişme mevcut. Bu çekişme içinde Türkiye pazarına süratli bir halde giren adlardan realme, kısa sürede geniş kitlelere ulaştı.

realme’nin uyguladığı agresif fiyat politikası, satın alan tarafında da karşılık bulunca, Çinli üreticinin f/p tadındaki modelleri adeta yok sattı.

Elbet realme modelleri almayı düşünenlerin kafasında değişik sual işaretleri de var. Bu sual işaretlerinden birisi de realme’nin arayüzü realme UI.

Bu arayüz ile Android şaha kalkıyor! realme UI ile ilgili 6 ipucu 1

Teknoloji tutkunları bu arayüzün yeterince verimli olup olmadığı mevzusunda bazı tereddütlere sahipler. Ikimiz de bu tereddütleri giderebilmek adına yeni bir içerik hazırlamak istedik.

realme UI’nin yaşamı kolaylaştıran 6 ipucuna aşağıdaki videomuzdan göz atabilirsiniz.

Bu arayüz ile Android şaha kalkıyor! realme UI ile ilgili 6 ipucu

realme UI arayüzü ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi ihmal etmeyin. Desteğiniz bizim için mühim ve bu biçim destek sunar  size daha çok içerik üretmek için bizlere motivasyon sağlıyor.  

Videoda da net bir halde görüldüğü suretiyle realme UI oldukça stabil bir yapıya haiz. Ek olarak bu arayüzü kullanmak da oldukça keyifli ve keyifli. İşin öteki bir boyutu ise arayüze gelen güncellemeler ile çok büyük yeniliklerin geliyor olması.

Eğer realme UI hakkında çekinceleriniz var ise bu arayüzün fazlaca başarı göstermiş bulunduğunu söyleyebiliriz. 

realme 6i kampanyası da var

realme 6i’nin “Süt Beyazı”, “Yeşil Çay” ve “Soda Mavisi” renk seçenekleri Vatan Bilgisayar, Teknosa ve MediaMarkt mağazalarında 2.799 TL olarak 10 ay vade ayrımsız taksit imkanı ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/bu-arayuz-ile-android-saha-kalkiyor-realme-ui-ile-ilgili-6-ipucu-5f69d736644fc33f747bd88f

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *