Böyle oyun bedava olur mu demeyin… Oldu! Oyun Canavarı #7

 Böyle oyun bedava olur mu demeyin… Oldu! Oyun Canavarı #7

Şu aralar koronavirüs salgınından dolayı tamamımız evlerine kapanık durumda. Bu şekilde günlerde insanların sığınacağı en güvenli liman ise oyunlar oluyor. Keyifli vakit geçirmek ve evde kaldığınız sürede eğlenmek istiyorsanız bilgisayar oyunları tam da aradığınız şey. Elbet bunun için iki temel bileşene gereksinim var. Birincisi sağlam bir bilgisayar, ikincisi ise elbet oyun.

Malum şu aralar oyun tutarları aldı başını gidiyor. Lakin doğru yere bakmayı bilirseniz fazlaca mühim oyunları tamamen parasız bir halde edinmeniz de mümkün. Aynı Just Cause 4 örneğinde olduğu şeklinde. Isterseniz bu oyuna ilişik videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Evet Epic Games Store bu oyunu belli bir süreliğine parasız bir halde sundu. Aslına bakarsan ikimiz de bu haberi okurlarımızla paylaşmıştık. Just Cause 4 sınırları olmayan, uçmalı, kaçmalı birazcık absürt bir yapım. Lakin benzersiz bir açık dünya deneyimi diyebiliriz.

Kabul etmek gerekiyor ki oyunda derinlemesine bir öykü mevcut değil. Tamamen yüzeysel bir mevzu işleniyor. Lakin amacınız hikayeden ziyade oyun içinde eğlenmekse Just Cause 4’e ne olursa olsun bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Just Cause serisi her ne kadar GTA kadar ses getirmemiş olsa da kendisine özgü fan kitlesi olan fantastik bir deneyim. Dolayısıyla evlerde kaldığımız bu korona döneminde ne olursa olsun denemenizi tavsiye ederiz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/boyle-oyun-bedava-olur-mu-demeyin-oldu-oyun-canavari-7-5eb26eba1528d876915816d8

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *