Böyle bir fiyata böyle bir performans yok! Asus TUF Gaming A15 F506

 Böyle bir fiyata böyle bir performans yok! Asus TUF Gaming A15 F506

Asus’un yeni nesil oyun odaklı dizüstü bilgisayar modeli TUF Gaming A15 F506 sunmuş olduğu performans ve fiyatıyla kullanıcılarını memnun etmeyi başaran bir ürün.

Oldukça şık bir tasarıma sahil olan TUF Gaming A15 F506, ne aşırı keskin hatlara haiz, ne de kolay bir çizgiye. Asus bu modelinde tasarım çizgisini oldukca sonucunda bir noktada konumlandırmış.

Bu şekilde bir fiyata bu şekilde bir performans yok!

TUF Gaming A15 F506’ya dışarıdan baktığınız vakit içinde ne şekilde bir güç saklı bulunduğunu azca oldukca kestirebiliyorsunuz. Oyuncuların beklentilerine gore şekillendirilen TUF Gaming A15 F506 genel itibariyle başarıya ulaşmış bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Bizlere araştırma için gelen model içinde AMD tarafınca üretilen 4. nesil Ryzen 7 işlemci bulunuyordu. Bu işlemci yaptığımız bir benchmark testinde Intel’in 10. nesil i7 işlemcisinden yüksek puan almayı başardı. Dolayısıyla işlemciye karşı bir ön yargı beslememenizi tavsiye ederiz.

Değişik donanım seçenekleri de var

Ek olarak cihazın içinde yer edinen Nvidia logosu taşıyan RTX 2060 GPU ünitesinin de beklentileri sonuna kadar karşıladığı söylemek mümkün. Bu bilgisayarın değişik ekran kartı ve  Ryzen 4800 / 4900’lü işlemci seçeneklerine haiz modellerinin bulunduğunu da belirtelim. 

Asus‘un bu bilgisayarı askeri derslik kalitesi sunan sağlamlık testlerinden geçmiş ve bu sertifikayı almış bir kasaya haiz. Bilgisayarın bir öteki özelliği ise yukarı da bahsettiğimiz benzer biçimde geniş donanım konfigürasyon seçenekleri (RAM, depolama ekran kartı benzer biçimde fiyata gore değişen seçeneklerde çokça alternatif bulmak mümkün) sunuyor olması.

Kendi kendini temizleyen ve toz tutmayan soğutma ve fan teknolojisi, kolay upgrade edilebilsin diye kolay açılabilen arka kapak tasarımı da bu özelliklerinden bir tek birkaçı. 

Şimdi sözü daha çok uzatmadan sizleri Asus logosu taşıyan bu fiyat performans odaklı dizüstü bilgisayarın video incelemesi ile baş başa bırakalım.

Isterseniz Asus TUF serisinin fiyatına ve satın alma linkine buradan göz atabilirsiniz.

Ürünle ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi ihmal etmeyin. Desteğiniz bizim için mühim ve bu biçim destek sunar  size daha çok içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

 

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/boyle-bir-fiyata-boyle-bir-performans-yok-asus-tuf-gaming-a15-f506-5ed8d920490f6a25a9637a42

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *