Black Shark 3S oyun telefonu için ilk somut işaretler görüldü

Asus ve Lenovo‘nun akıllı oyun telefonlarını gözler önüne çıkarmasının arkasından bir haber de Black Shark’tan geldi. Xiaomi’ye bağlı olarak faaliyetlerini yürüten şirket, Black Shark 3S adını taşıyacak yeni telefonunu yakında duyuracağını dolaylı da olsa deklare etti. Mevzuya ilişkin paylaşımlardan biri de Black Shark’ın CEO’su tarafınca Çin’in popüler toplumsal ağı Weibo’da yapıldı.

CEO’nun “Son zamanlarda büyük bir şey olmak üzereymiş benzer biçimde hissediyorum” şeklindeki paylaşımı, Black Shark 3S’in resmi hesabı tarafınca alıntılandı. Alıntının yapıldığı aygıt kısmında Black Shark 3S’in adının görünmesi, telefonun resmi duyurusunun oldukça uzak olmadığını gösteriyor.

Black Shark 3S hakkında dair bilinenler şu an için sınırı olan. Sadece akıllı telefonun dış görünüş bakımından seleflerinden o kadar da değişik olmayacağı söylenebilir.

Black Shark’ın yeni akıllı oyun telefonunda da Qualcomm Snapdragon 865 Plus işlemciyle karşılaşmak sürpriz olmayacaktır. Telefon hakkında daha çok detay ve ihtimaller içinde tanıtım geçmişine ilişkin bilgiler içinse önümüzdeki günleri beklemek gerekiyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/black-shark-3s-oyun-telefonu-icin-ilk-somut-isaretler-goruldu/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *