Asus ROG Phone 3 için şimdiye kadarki en net sızıntı

Asus ROG Phone 3 yakında resmen gözler önüne çıkacak. Akıllı telefona dair detaylar, sızıntılar yardımıyla hatırı sayılır seviyede görülmüştü. En yeni sızıntı, ROG Phone 3’ün ön ve arka panelini en net şekilde görmeyi mümkün kılıyor.

Görsellerin meşhur duyumcu Evan Blass tarafınca paylaşılması, gerçeklik ihtimalini epey yukarıya çekiyor. ROG Phone serisinin agresif hatlarının yeni telefonda da varlığını koruduğu göze çarparken, kamera modülünün kenarlarının birazcık daha açılı hâle gelmesi de dikkat çekiyor.

Blass’ın paylaşımı, telefonun ön panelini de gösteriyor. Ekranın alt ve üst çerçeveleri belirgin halde görülürken, ön kameranın da üst çerçeveye yerleştirilmesi göze çarpıyor. Çentiksiz yada deliksiz ekran tasarımı ilk bakışta birazcık demode görünse de, ROG Phone 3’ün önceliği olan oyun deneyimi için daha mantıklı görünüyor.

ROG Phone 3’ün kalbinde Qualcomm’un kısa süre ilkin duyurduğu Snapdragon 865 Plus işlemci olacak. Akıllı telefona gereksinim duyduğu enerjiyi 6000 mAh kapasiteli pilin sağlayacağı söyleniyor. Yukarıda tasarımından bahsettiğimiz ekranın ise 6.59 inç büyüklüğünde olacağı belirtiliyor. 120Hz ekran yenileme hızı da ROG Phone 3’ün ön plana çıkarılacak özelliklerinden biri olacağa benziyor. ROG Phone 3’ün arkasındaki kameralardan ikisinin 64 ve 13 megapiksel çözünürlüğü olacağı söylenirken, üçüncü kameranın çözünürlüğü mevzusunda şimdilik somut bir data yok.

Asus ROG Phone 3, 22 Temmuz’da tanıtılacak. ROG Phone 3’ün rakibi Lenovo Legion da aynı gün resmiyet kazanacak.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/asus-rog-phone-3-icin-simdiye-kadarki-en-net-sizinti/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *