80TL’lik çakma Apple Watch! Bu fiyata en iyisi!

 80TL’lik çakma Apple Watch! Bu fiyata en iyisi!

Son dönemde akıllı bilekliklerin hayatımızdaki etkinliği mühim seviyede arttı. Normal olarak bunda akıllı bilezik ve akıllı saatlerin fiyatının makul seviyelere düşmesi de mühim rol oynadı.

Hali hazırda 200 TL altına oldukça kaliteli bileklikler almak mümkün. Eğer bütçeniz birazcık daha fazlaysa o vakit seçenekler de artıyor.

Lakin 100TL altında bir bütçeye sahipseniz alabileceğiniz akıllı bilekliklerin sayısı da fazlaca kısıtlanıyor. Fakat A101‘de satılan Apple Watch benzeri akıllı bilekliğin tam da size gore bulunduğunu söyleyebiliriz.

80TL’lik çakma Apple Watch! Bu fiyata en iyisi!

Piranha tarafınca üretilen bu akıllı bilekliğin oldukça fonksiyonel bulunduğunu söylemek mümkün. Isterseniz ürünün incelemesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Piranha bilezik ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi ihmal etmeyin. Desteğiniz bizim için mühim ve bu biçim destek sunar  size daha çok içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

Görüldüğü suretiyle Piranha’nın akıllı bileziği biçim itibariyle Apple Watch‘ı çağrıştırıyor. Dürüst olmak gerekirse fiyatı da fazlaca makul. Eğer evinizin civarlarında bir A101 var ise bu akıllı bilekliğe göz atmanızı tavsiye ederiz. En azından adım saymak için iyi bir alternatif olabilir.

Dip not olarak hatırlatalım. Piranha’nın akıllı bileziği adım sayar haricinde, kalp ritm ölçümü, kalori hesabı, uyku takip edeni, tansiyon ve kandaki oksijen oranı benzer biçimde ölçümler de yapabiliyor. Normal olarak bu ölçümlerin doğruluğu birazcık bilinmeyen diyebiliriz.

Netice olarak 80TL’ye alınan bir bilezik ile ilgili büyük bir beklentiye girmemek gerekiyor. Tekrardan hatırlatalım. Bu bileziği çevrenizdeki A101 mağazalarından bulmanız mümkün.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/donanim/80tllik-cakma-apple-watch-bu-fiyata-en-iyisi-5f19bbfa400aab4b07450b78

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *