70TL’lik taşınabilir oyun konsolu! SUP Game Box 400 in 1 inceleme

 70TL’lik taşınabilir oyun konsolu! SUP Game Box 400 in 1 inceleme

Son dönemde internette sürekli reklamları dönen bir konsolu para verip satın aldık. İşte 70TL’lik oyun konsolu. Şimdilerde insanoğlunun aklına oyun konsolu denildiğinde PS4, Xbox One benzer şekilde sistemler geliyor. Lakin sürekli bu şekilde değildi.

2000’li yılların öncesinde oyun konsolu denildiğinde tüplü televizyonlarımıza bağlanan atariler akla gelirdi. Günümüzde ise bu atarilere çıkan oyunlar nostalji teması altında yeni nesil konsollarda boy gösteriyorlar.

Lakin son dönemde alışveriş sitelerinde satılan ufak bir el konsolu fazlaca ilgi görmeye başladı. 70TL benzer şekilde oldukça cazip bir fiyatla satılan bu konsolu alıp sizler için deneyimledik. Konsolun içinde Super Mario’dan tutun da Contra oyunlarına kadar dönemlerine damga vurmuş onlarca hit oyun bulunuyor.

Üstelik bu el konsolu rahat bir halde televizyona da bağlanabiliyor. Eğer evde küçük bir evladınız var ise ne olursa olsun fakat ne olursa olsun bu konsolu edinmenizi tavsiye ederiz. Evladınız yoksa da bu konsolun sizi çocukluğunuza döndüreceğine güvenli olabilirsiniz.

SUP Game Box 400 in 1 ismiyle satılan bu konsol şekil itibariyle Gameboy’u çağrıştırıyor. İçerisine girdiğinizde ise sizleri çocukluğunuza götürecek onlarca oyun mevcut. Günümüzde kolay bir Nintendo Switch’in bile 5000 TL’ye satıldığını hesaba katarsak, SUP Game Box 400 in 1 için 70TL benzer şekilde bir ücret ödemek o denli da mantıksız değil. Düzgüsel olarak dip not olarak belirtelim. Muhtemelen bu konsol içinde yer edinen oyunların tamamı lisanssız. Lakin bu bizi oldukça çok alakadar etmiyor.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/70tllik-tasinabilir-oyun-konsolu-sup-game-box-400-in-1-inceleme-5f1d889ca5f8f947f104553b

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *