2020 yılında Apple Watch 3 alınır mı?

 2020 yılında Apple Watch 3 alınır mı?

Hali hazırda akıllı telefon pazarının önder adı konumunda yer edinen Apple, geçtiğimiz senenin sonlarına doğru Apple Watch Series 5’i satışa sunmuştu. Apple Watch 5’in çıkmasıyla beraber Apple Watch 3’ün fiyatında da hatırı sayılır bir indirime gidildi.

Şu anda Apple’ın kendi sitesinde bile Apple Watch 3 tutarları 1500 TL’den başlıyor. Dolayısıyla değişik mağazalarda bu saatleri daha uygun fiyatlarla bulmanız da mümkün. Peki 2020 senesinde Apple Watch 5 alınır mı?

Bu videomuzda sizler için bu probleminin yanıtını araştırdık. Isterseniz aşağıdan bahse mevzu videomuza göz atabilirsiniz.

Şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Hali hazırda satışta olan, yeni çıkmış akıllı saatler bile aynı özellikleri içeriyor. Şu demek oluyor ki yeni çıkmış Huawei, Samsung ya da Honor logosu taşıyan bir akıllı saatin Apple Watch 3’ten mühim bir artısı yok. Bundan dolayı 10 yıl da geçse akıllı telefonların yapabilecekleri 3 aşağı 5 yukarı belli şeyler diyebiliriz. Tek fark ise genel olarak batarya ömründe karşımıza çıkıyor.

Kaldı ki şu anda yeni çıkan saatlerin tutarları da 1500 TL dolaylarında. Açıkçası bu aşamada Apple Watch 3’ün pek oldukca modele nazaran daha cazip bir seçenek bulunduğunu söylemek, yanlış olmayacaktır.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/2020-yilinda-apple-watch-3-alinir-mi-5e7e0c53e0959c359d791af2

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *