10. nesil canavar! Monster Abra A7 V11.2.2 inceleme

 10. nesil canavar! Monster Abra A7 V11.2.2 inceleme

Son yıllarda oyun bilgisayarlarının eskiye nazaran fazlaca daha popüler olduğu söylenebilir. Elbet bunda PC oyunlarının konsol oyunlarına nazaran fazlaca daha ucuz olması mühim bir rol oynuyor. Ek olarak F2P tarafında bakıldığında da PC tarafında fazlaca daha geniş bir yelpaze söz mevzusu.

Oyun bilgisayarlarına olan talebin artmasıyla beraber yıldızı parlayan markalardan birisi de Monster Notebook oldu. Yerli bir marka olan Monster, süratli bir halde model yelpazesini genişleterek marka adını ülkemiz sınırları dışına taşımayı da başardı.

10. nesil canavar! Monster Abra A7 V11.2.2 araştırma

Sektördeki rakipleriyle rekabet edebilmek adına güncelliği ön plana alan Monster, 10. nesil Intel işlemcileri kullanan ilk markalardan biri oldu. Bu bağlamda karşımıza çıkan modellerden birisi de Monster Abra A7 V11.2.2.

Genel olarak tam bir fiyat performans ürünü olan Monster Abra A7 V11.2.2 sunmuş olduğu güç ile oyun severlerin beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor. Isterseniz Monster Abra A7 V11.2.2. incelemesi için hazırlamış olduğumuz videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz.

PC ile ilgili kafanıza takılan soruları YouTube kanalımızda video altına yorum olarak yazabilirsiniz. Ek olarak şunu da dip not olarak belirtelim. Bu PC hala Monster’ın kendi sitesinde 9.099 TL fiyattan satılmakta. Eğer isterseniz buraya tıklayarak bilgisayarın satış sayfasına erişebilirsiniz.

Hali hazırda Monster stokları talep yoğunluğundan dolayı anlık olarak tükenmekte. O yüzde “ulaşınca haber ver” butonuna tıklamanızı tavsiye ederiz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/donanim/10-nesil-canavar-monster-abra-a7-v1122-inceleme-5ec78b45535845346f75e33f

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *